Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna

ciekawe strony dla seniorów

W wolnej chwili zachęcamy do zajrzenia na inne ciekawe strony internetowe dla Seniorów...

dlaemeryta-square.png

dlaemeryta.pl

dlaemeryta.pl  Twój portal na jesień życia

Dlaemeryta.pl to portal stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy pragną odnaleźć się we współczesnym świecie - świecie nowoczesnej technologii i Internetu. Dlaemeryta.pl to źródło wiedzy o nadchodzących wydarzeniach, konkursach oraz warsztatach zorganizowanych specjalnie dla osób dojrzałych wiekiem. Dlaemeryta.pl to portal decydujący o tym, że emerytura staje się pełnym pasji i pozbawionym nudy okresem życia.

Świat w ciągu kilkudziesięciu, a nawet kilkunastu, lat zmienił się nie do poznania. Przybyło wiele nowych technologii, które stanowią dla osób starszych nieprzekraczalną barierę i powodują, że Seniorzy nie mogą odnaleźć się we współczesnym świecie.

Świat ewoluował, ale to nie znaczy, że Seniorzy nie mogą ewoluować wraz z nim. W przejściu tej niezwykle trudnej drogi pomoże im portal dlaemeryta.pl. Misją portalu jest przetarcie szlaków nowoczesnych technologii, które pozwolą ludziom starszym – dojrzałym, będącym już na emeryturze oraz tym zbliżającym się do niej wielkimi lub też całkiem małymi kroczkami – w łatwy sposób pozyskiwać informacje przy pomocy nowoczesnego medium: Internetu.

Dlaemeryta.pl został stworzony przez ludzi młodych, którzy zdają sobie sprawę z możliwych utrudnień galopującego postępu. Naszym celem jest danie Seniorom możliwości poznania i rozszerzenia wiedzy o nowoczesnych technologiach, dostarczenie informacji, porad i ciekawostek ze wszystkich sfer życia oraz wszelkich stron świata, aby nie powiększać, a wręcz zasypywać, dzielącą nasze pokolenia przepaść – mówi Andrzej Czepulonis, wydawca portalu dlaemeryta.pl.

Osoby dojrzałe wiekiem, czytając artykuły podzielone na kategorie: Zdrowie, Czas wolny, Kultura i edukacja, Prawo i finanse, Życie codzienne, Interaktywni, mogą po prostu zabić stereotypową nudę panującą na emeryturze lub dowiedzieć się czegoś nowego, czy też pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie, bo na naukę nigdy nie jest za późno. Ponadto za sprawą informacji umieszczanych na portalu Seniorzy mają szansę wziąć udział w wydarzeniach i konkursach organizowanych w ich mieście, natomiast Baza przydatnych namiarów wyeliminuje problem czasochłonnego przeglądania Internetu w poszukiwaniu oficjalnych stron miast czy określonych instytucji.

Chcemy zmienić sztampowe postrzeganie Seniora jako staruszka niemającego pojęcia, co dzieje się wokół niego i nierozumiejącego współczesnej technologii. U nas słowa: „Emeryt” i „Senior” oznaczają osobę aktywną, dojrzałą, nowoczesną, podążającą za najnowszymi trendami i niebojącą się zmian. Przy współpracy z różnorodnymi instytucjami, stowarzyszeniami, specjalistami, firmami i z zaprzyjaźnionymi portalami internetowymi będziemy starali się umilić osobom dojrzałym czas spędzany przed komputerem – opowiada Agnieszka Vincenc, Redaktor Naczelna portalu dlaemeryta.pl.

Portal dlaemeryta.pl pragnie wesprzeć Seniorów w każdym obszarze ich życia oraz pomóc odnaleźć się we współczesnym świecie, bo przecież emerytura powinna być okresem przyjemnym, inspirującym i pozbawionym wszelkich trosk oraz dającym możliwość ponownego poznania siebie i zrobienia w końcu czegoś, na co wcześniej nigdy nie miało się czasu.

Zapraszamy na www.dlaemeryta.pl

 

« wróć

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl