Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna

ciekawe strony dla seniorów

W wolnej chwili zachęcamy do zajrzenia na inne ciekawe strony internetowe dla Seniorów...

starszakiplus_logo.jpg

starszaki plus

StarszakiPlus.pl

Jest to miejsce spotkań i nawiązywania kontaktów, dzielenia się doświadczeniami i wrażeniami, przekazywania ważnych i pożytecznych informacji, inspirujących porad, wspaniałych przepisów kulinarnych i ciekawostek z kraju i ze świata. Zależy nam na zaproszeniu do współtworzenia portalu wszystkich osób, które świadomie kroczą przez życie, zwracają uwagę na rozwój osobisty, nieustannie się dokształcają i nie dają się zepchnąć na boczny czy rezerwowy tor.
Starszaki Plus mają czas, nic nie muszą, a tak wiele mogą. Chcą korzystać z życia i czerpać radość z każdego dnia. Nie są już zaabsorbowani karierą, wychowaniem dzieci i dorabianiem się, znajdują czas dla siebie i swoich zainteresowań, podróżują, kolekcjonują stare samochody, pasjonują się wyścigami formuły I i szukają sposobu na rzucenie palenia.
Serwis Starszaki Plus jest portalem społecznościowym, kierowanym do dojrzałych, aktywnych przedstawicieli generacji 50+ i do wszystkich tych, którzy nie traktują osób w silver czy golden age jako nieciekawych jednostek poza kręgiem zainteresowania.
W Starszakach Plus drzemie ogromny potencjał, niektórzy z nich w wieku bardzo dojrzałym stają się dopiero rekinami biznesu. Na ich doświadczeniach nam zależy, ich zapraszamy do współtworzenia serwisu. Każdy Starszak Plus może być współtwórcą naszego portalu. Jednoczymy wszystkie jednostki, które świadomie chcą przeżyć każdy dzień i cieszyć się życiem!
Starszaki Plus robią doskonałe zdjęcia, które umieszczają w portalu, piszą opowiadania i wiersze, gotują i zapraszają się nawzajem do swoich kuchni. Zawzięcie dyskutują na forum i polecają sobie dobre hotele czy pensjonaty.
Starszaki Plus są słuchaczami Uniwersytetów Trzeciego Wieku, krytykami przeczytanych książek i obejrzanych filmów, niektórzy mają swojego osobistego coacha, który pomaga im w osiągnięciu ambitnego celu albo wspiera w uzyskaniu równowagi na życiowym zakręcie.

www.starszakiplus.pl

 

« wróć

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl