Wyszukaj oferty

Kiedy
Gdzie
Miasto
Transport
Kategorie
Promocja, last minute
Udogodnienia
Cena minimalna
Cena maksymalna

Zwiedzanie

|zamknij okno
zimowy-dzien-1wt.jpg

Konstancin | Boże Narodzenie

Oferta pobytu świątecznego

Polska / Konstancin

Transport: Własny transport / Wyjazdy od: 23-12-2018 do 28-12-2018

Cena od: 640PLN zobacz terminy i ceny »

Udogodnienia: Pobyty lecznicze / zimowe oferty / Święta

Pokoje: Sgl / Dbl / Dbl+1

Wyżywienie: FB

Uzdrowisko-Konstancin to unikalne miejsce. To jedyne na Mazowszu miasto-uzdrowiskio. Doskonała lokalizacja i wyjątkowe walory krajobrazowe stanowią bardzo dobre uzupełnienie oferty leczniczej. Własne ujęcie solanki i zlokalizowana na terenie tężnia, to jedne z wielu wyróżników miejsca.

W uzdrowisko świadczone są kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej oraz organizacji pobytów rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Kuracjusze mają szeroki wybór naturalnych metod leczenia, profilaktyki zdrowotnej.

KodTerminCenaDodatkowe opcjeRezerwuj
KON-3 23-12-2018 — 27-12-2018 640PLN rezerwuj
KON-4 24-12-2018 — 28-12-2018 640PLN rezerwuj

Hotel Uzdrowiskowy

Hotel Uzdrowiskowy położony jest w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, co sprzyja komfortowemu wypoczynkowi, 400m od Tężni Konstancińskiej. To kameralny obiekt oferujący pokoje 1,2 i 3-osobowe, przestronną jadalnię, sale konferencyjną. Podczas pobytu zapewniamy całodobową opiekę personelu hotelowego, smaczną kuchnię oraz bogatą ofertę usług rekreacyjnych. We wszystkich pokojach bezpłatny dostęp do TV i WiFi.

 

Szpital Rehabilitacyjny

Nowoczesny Szpital dostępny dla każdego. Nie trzeba czekać na skierowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia, aby podjąć rehabilitację w tej doskonale wyposażonej placówce, która kontynuuje kilkudziesięcioletnie tradycje leczenia chorób serca i schorzeń neurologicznych w Konstancinie.

Położenie Szpitala wpływa niezwykle korzystnie na przebieg rehabilitacji, cisza, niezmącony spokój, otaczające wokół lasy pozwalają zapomnieć o kłopotach i zwiększają optymizm, tak bardzo potrzebny w pokonaniu choroby.

Szpital posiada odpowiednią bazę lokalową, sprzętową, oraz zatrudnia wykwalifikowany personel niezbędny do prowadzenia rehabilitacji w warunkach oddziału stacjonarnego.

Usługi rehabilitacji kardiologicznej świadczone są dla pacjentów po operacjach kardiochirurgicznych: wad zastawkowych, z implantacją protez zastawkowych, by-passów, po angioplastykach naczyń wieńcowych z implantacją stentu - z różnymi postaciami OZW (Ostrych Zespołów Wieńcowych) lub stabilną chorobą wieńcową z licznymi czynnikami ryzyka, ze stabilną (wyrównaną) niewydolnością serca, z wszczepionymi urządzeniami: stymulatory serca, ICD, CRT-D, CRT-P

 

Centrum Terapii Narządu Ruchu

Centrum prowadzi kompleksową rehabilitację pacjentów w zakresie schorzeń narządu ruchu, neurologii, reumatologii czy chorób dróg oddechowych. Oferta skierowana jest dla pacjentów, którzy poszukują zarówno alternatywnych wobec farmakoterapii zabiegów leczniczych, jak i nowoczesnych metod terapeutycznych z wykorzystaniem najwyższej klasy wyposażenia.

Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce Centrum oferuje możliwość korzystania z rehabilitacji z wykorzystaniem egzoszkieletu, który stanowi obecnie jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi do rehabilitacji osób z niedowładem kończyn dolnych. Starając się jak najlepiej zoptymalizować proces leczenia pacjentom oferowana jest także możliwość korzystania z szeregu zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii, z terapii indywidualnych, jak również z programów ćwiczeń grupowych profilaktycznych, a wszystko pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów.

Pakiet świąteczny zawiera:

  • 4 noclegi w Hotelu, Centrum Terapii lub Szpitalu Rehabilitacyjnym (do wyboru w momencie rezerwacji)
  • bezpłatny dostęp do TV i Wi-Fi
  • wyżywienie: Hotel - śniadania i obiadokolacje bufetowe, Centrum Terapii i Szpital Rehabilitacyjny - śniadanie, obiad i kolacja
  • słodka niespodzianka
  • kolacja wigilijna
  • jednorazowe wejście do Solankowego Parku Wodnego, 50% rabatu na pozostałe wejścia

 

 

MiejscowośćMiejsce odjazduGodz. odjazduDopłataInformacje dodatkowe
Dojazd własny - 00:00 Dojazd we własnym zakresie (PKS, PKP, bus)
|zamknij okno

Biuro Podróży WATRA TRAVEL, 20-016, ul. Narutowicza 30 tel. +48 81 743 76 56, +48 22 389 76 56, tel. kom. +48 726 06 56 66 fax. +48 81 743 77 75,

design & engine: adm-media.pl